1994 yılında kurulan ve emin adımlarla yavaş yavaş büyüyen Cihangir Tekstil olarak, yatırımlarımız hızla devam etmektedir. Boya Apre sektöründe entegre üretim sistemi ile hedeflediğimiz üretim kalitesine ulaşan şirketimiz birçok yeniliği bünyesine dahil etti.

Kurtuluş Mah. Vezirli Cad. 10 Gürsu/BURSA 0224 371 51 92 info@cihangirtekstil.com.tr
Yukarı git
Image Alt

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekstil sektöründe gömleklik kumaşta boya ve apre alanlarında faaliyet gösteren Cihangir Tekstil LTD. ŞTİ., Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün politikasiyla 40 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini birleştirerek yönetilen bir aile şirketidir. 1994 yılından bu yana dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyen Cihangir Tekstil; sürdürülebilir büyüme hedefleriyle kısa bir zaman zarfı içeresinde Türkiye’nin sayılı üreticileri arasında yer almak için makine parkı ve işletme sahasıni sürekli geliştirmektedir

Aylık 2 milyon metre düz boya ve 1 milyon metre baskı kapasitesiyle 7000m2 lik alanda faaliyet gösteren sirketimizde polyester, pamuk, viskon ve bunların karışımı olan dokuma kumaşlara boya, apre ve pigment baskı işlemleri uygulanmaktadır.

Kurulusundan itibaren üretiminde yurt içi ve yurtdışında birçok seçkin marka ve üreticiye fason boya, apre hizmeti veren şirketimiz için sektörün en gözde kuruluşlarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Kronoloji

1994 yılında: Cihangir Tekstil Ticaret ve Sanayi LTD STI., Tekstil Yük. Müh. Ferzan Cihangir tarafından kurulmuştur.

2018 yılında: Tekstil, Boya ve Apre hizmetlerine pigment baskıyı eklemiştir.

İlkelerimiz

• En temel ilkemiz müşterilerimize karşı açık ve şeffaf olarak servis ihtiyaçlarına kısa sürede cevap vermektir.
• Zamanında teslimat yapıp müşteri memnuniyetini maksimum seviyede korumak
• Sürekli gelişen teknolojiyi takip edip firmayı bilişim teknolojileri ile entegre ederek uyumlu, çağdaş ve modern bir firma olmak
• Ekip ruhu ile çalışkan ve özverili olup motivasyonu en yüksek derecede tutmak

Misyonumuz

• İş ahlakına bağlılık ve yüksek sorumluluk bilinci
• Güvenilirlik
• İnsan ve çevre sağlığına saygılı ve uygun üretim

Tekstil alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren Cihangir Tekstil, gerek çalışmaları ile gerekse sosyal duyarlılığı ile çalışanlarının, toplumumun ve insanlığın sağlığına itibar eder ve çevreye saygılı bir şirket olarak hizmet sunar.

Vizyonumuz

Sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik vizyonu çerçevesinde, kendimizi sürekli yenileyip güncellemeyi başarabiliyoruz. Cihangir Tekstil’de değer yargılarımız, dürüstlük, şeffaflık, güven ve yeniliklere açık kalabilme tutkusudur. Cihangir Tekstil’in tüm süreçlerinde, insana ve doğaya saygılı ürünlere yönelik Ar-Ge’yi ve sürdürülebilir teknolojiyi ön planda tutarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda 1 numara olmayı amaçlıyoruz.

Aile Şirketi

Cihangir Tekstil 1994 kurulmuş bir aile şirketidir.

Kalite

Kalite ve yüksek verimlilik ile ilgili uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmaktadır.

Teknoloji

Teknolojiyi departmanlarımıza entegre ederek yoğun risk analizi ve laboratuvar testleri yapıyoruz.

Çevre Duyarlılığı

Çevreyi, sahip olduğumuz en değerli hazinemiz olarak görüyor, gelecek yaşama en değerli mirasımız olarak görüyoruz.

Üretim

Yalın üretim anlayışımız ile etkin tedarik zinciri yönetimimizi; sosyal, çevresel ve kalite alanındaki gerekliliklere göre hayata geçiriyoruz.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı