1994 yılında kurulan ve emin adımlarla yavaş yavaş büyüyen Cihangir Tekstil olarak, yatırımlarımız hızla devam etmektedir. Boya Apre sektöründe entegre üretim sistemi ile hedeflediğimiz üretim kalitesine ulaşan şirketimiz birçok yeniliği bünyesine dahil etti.

Kurtuluş Mah. Vezirli Cad. 10 Gürsu/BURSA 0224 371 51 92 info@cihangirtekstil.com.tr
Yukarı git
Image Alt

Apre

APRE

Çevreye duyarlı, insan sağlığına önem veren, enerji tasarrufunu on planda tutan tesisimiz 1 adet kontinu kumaş yıkama, 1 adet ram, 2 adet sanfor, 2 adet kalender ve 2 adet zımpara makinelerini bünyesinde toplayan Cihangir Tekstil Boya Apre Fabrikası, bölgenin tanindik boya terbiye tesislerindendir. Apre bölümümüzde 100% pamuk, 100% polyester polyester/pamuk, polyester/viskon, pamuk/viskon, lycralı ve lycrasız kumaşlar olmak üzere müşteri isteklerine uygun olarak yüksek standartta üretim yapılmaktadır. Müşterilerimizin istediği tüm apre çeşitleri tuşe çalışmaları yapılan fizibilite çalışmaları neticesinde uygulanabilmektedir.

BOYA

Firmamız uygulamış olduğu yönetim sistemi ve uzman kadrosu ile sektördeki yerini giderek güçlendirmeyi üst sıralara taşımayı amaçlamaktadır. Bu amaçla her bir departman, bölüm titizlikle yönetilmektedir. Firmamızın en geniş kapsamlı bölümü içinde 10 tane jet makinesi düz boya yapmaktadır. Günlük üretim kapasitemiz 10 ton olup aylık 280 ton yaklaşık 1,8 milyon metre üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Boya bölümümüzde 100%pamuk,100% polyester, polyester/pamuk, 100% viskon, polyester/viskon, pamuk/viskon, lycralı ve lycrasız kumaşlar olmak üzere müşteri isteklerine uygun olarak yüksek standartta üretim yapılmaktadır. İyileştirmeye verdiğimiz önem teknolojik gelişmeleri yakından takip etmemiz sayesinde kurduğumuz izlenebilirlik sistemi ile ürünün girişinden çıkışına kadar süreçte tüm takibi sağlamaktayız.

BASKI

#100%COTTON #PIGMENTPRINTING #POPLIN #VISCOSE+ELASTANE #BURNOUT#100%VISCOSE  #VISCOSE+ACYRYLIC #DYED #SINGLEJERSEY #100%LINEN #POLYVISCOSE #COTTON+VISCOSE #SUPREME #100% POLYESTER #SATIN #PRINTED #POLYESTER+ELASTANE #POLYAMID #COTTON+ELASTANE #COLOURFUL #PIGMENTATION #FABRIC

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı